KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12144351

nr 1214 4351

Färgetsning

Richard Sparre, 65/150, signerad. Stilleben. Motivet: 30x30

måndag 29 oktober 2018
kl 18:38:04